PAR-YAP 1996 yılında Bursa da Laminat Parke ithalatı ile girdiği inşaat sektöründe 26 yıldır siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir .Uzun yıllardır zemin konusunda uzman kadrosu ve fabrikadan sertifikalı montaj ekipleriyle Bursa da parke  süpürgelik  ve yardımcı malzeme ve merdiven konusunda en iyi markalardan biri olmuştur.

2001 yılında ÇAMSAN Güney Marmara Bölge Bayiliği alarak birçok seçkin konutta ve projelerde çözüm ortağı olmuştur. Şirket hızla büyüyen sektördeki gelişmelere paralel olarak  Terra, Agt ve Floorpan markalarının adı ile 31 ve 32  derzli  parke bölge temsilciliklerini alarak satışına başlamıştır.

2012 yılından itibaren ünlü Fransız parke markası DESIGNFLOOR 12 mm 33. ve 34. sınıf derzli ürünlerinin satışını yapmaktayız. 2017 ünlü Alman parke markası Egger , Classen ve Belçika markası Berry Alloc, Quick step 8 mm – 10 mm – 12 mm özel koleksiyon parkeleri satışa sunulmuştur.

Aynı zamanda ithalatçı firma olan şirketimiz KRONOSPAN 8 mm derzli  modera serisi ve 10 mm derzli wintage marka ürünlerinde  bölge temsilcisi olarak satış yapmaktadır. Firmamız merdiven basamağı ve ahşap küpeşte üretimi ve montajı konusunda da çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

Firmamızda parke şiltesi, 3 mm ve  5 mm kapron, delikli yerden ısıtma şilteleri ve mantar stoklu bir şekilde satışı yapılmaktadır. Firmamızda parke bitim profillerinin de merdiven profillerinin satışı da yapılmaktadır.

Par-yap Özel Dekoratif süpürgelik satışında, Fendi Decorin ve Ladiks markalarının zengin renk ve ebatlarda ürettiği mdf üstü pvc kaplamalı 8,10,12,15 ve 18 cm yüksekliğinde özel üretim süpürgelikleri de stoklarında bulundurmaktadır.

PAR-YAP 1200 m2 showroom ve deposun da, profesyonel ekibi, uygun çözümleri ve hızlı hizmetiyle siz değerli müşterilerimize toptan ve perakende parke satışı ve montaj hizmetine aralıksız olarak devam etmektedir.

Tüm dostlarımızı ve müşterilerimizi kahve içmeye davet ediyoruz.