PAR-YAP 1996 yılında Bursa da Laminat Parke ithalatı ile girdiği inşaat sektöründe 24 yıldır siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz .Uzun yıllardır zemin konusunda uzman kadrosu ve fabrikadan sertifikalı montaj ekipleriyle Bursa da parke ve merdiven konusunda en iyi markalardan biri olmuştur.

2001 yılında ÇAMSAN Güney Marmara Bölge Bayiliği alarak birçok seçkin konutta ve projelerde çözüm ortağı olmuştur. Şirket hızla büyüyen sektördeki gelişmelere paralel olarak  POLO CLICK, 2016 yılında da DİMOND  markası adı ile 31 ve 32  derzli  parke  bölge temsilciliklerini alarak  satışına başlamıştır.

2012 yılından itibaren ünlü Fransız parke markası DESIGNFLOOR 12 mm 33. ve 34. sınıf derzli ürünler olarak satışını yapmaktayız.2017 ünlü Alman parke markası egger  ve belçilka markası  berry alloc 8 mm – 10 mm – 12 mm özel kolleksiyon parkeleri satışa sunulmuştur.

Aynı zamanda ithalatçı firma olan şirketimiz KRONOSPAN  krono orjinal   CLASEEN den WIPARQUET serisinin 8 mm – 10 mm – 12 mm parkeleri  satışı sunulmuştur. Ayrıca firmamız merdiven basamağı ve ahşap küpeşte üretimi ve montajı konusunda da çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

Par-yap Dekoratif süpürgelik olarak ladix ve başkentlilerin üretimi yaptığı fendi ve ladiks markalarının zengin renk ve ebatlarda pvc kaplamalı olarak 8 cm ile  18 cm yüksekliğinde olarak stoklarında bulundurmaktadır renkli pvc kaplamalı 10 ve 12 cm geniş süpürgelikler stoklara girmiştir

PAR-YAP 1200 m2 yeni yerinde, profesyonel ekibi, uygun çözümleri ve hızlı hizmetiyle siz değerli müşterilerimize hizmet etmeye devam etmektedir tüm dost ve müşterilerimizi bekleriz